På forsiden nå!
Houston på rehab - igjen
Whitney Houston får nå behandling for narkotika- og alkoholproblemer igjen, melder amerikanske kjendismagasiner. Sangeren skal selv ha innsett på at det var en god idé å oppsøke hjelp, melder kjendismagasinet People.
- Whitney Houston gikk selv med på å gå igjennom et behandlingsprogram for på denne måten å fortsette den langvarige prosessen med å bli frisk, sier en representant for stjernen til People.
Houston har vært inne til såkalt rehab to ganger tidligere, en gang i løpet av 2004, og en gang i 2005.
I fjor forsøkte sangeren seg på en mye omtalt comebackturné, som fikk massiv omtale på grunn av sviktende stemme og avlysninger.
Les alt om Whitney Houston! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






