På forsiden nå!
Beckham slipper ikke Harper av syne
Victoria Beckham sier hun ikke klarer å være borte fra datteren Harper Seven. Victoria fikk sin første datter i juli, og forteller til Elle at hun fremdeles ikke har sluppet datteren av syne.
- Jeg klarer ikke å la henne være alene i et øyeblikk. Jeg har ikke vært ute uten henne siden hun ble født for ni uker siden, hun er for vidunderlig til å forlate, fortalte hun magasinet.
Den nybakte moren fortalte også at hun har tatt med seg datteren i en designerbutikk for første gang.
- Vi gikk inn på Prada i går, og hun elsket det. Det var som om hun sa «Mamma, jeg er hjemme», fortalte hun. Og la til at ektemannen David ble irritert når hun brukte mer penger på Harpers sokker enn på hans.
Les alt om Victoria Beckham! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






