Thurman vurderer å legge opp

(31.01.2007, sist oppdatert 31.01.2007) Utskrift  Del på Facebook

Skuespilleren Uma Thurman vurderer å avslutte filmkarrieren for å ta seg av sine to barn.

Den 36 år gamle stjernen fra produksjoner som «Pulp Fiction» og «Kill Bill»-filmene, sier hun heller vil bruke mer tid sammen med Maya på åtte år og Roan på fem år som hun fikk med sin eksmann, skuespilleren Ethan Hawke.

 

- Jeg elsker å spille roller, det er virkelig den første kjærligheten i livet mitt. Men jeg tenker seriøst på å bli hjemmemamma, sier hun.

 

Uma sier også at hun ikke er på utkikk etter en ektemann til å hjelpe henne, selv om hun har hatt et av-og-på forhold med hotelleieren Andre Balasz.

 

- Jeg skal ikke gifte meg. For ethvert menneske er en partner du kan stole på uvurderlig og de partnerne jeg stoler mest på, er barna mine.

(©NTB)

 


Les alt om Uma Thurman!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.127 sec - 5103 pageviews