Tori lager barneklær
Tori Spelling skal spe på inntektene fra forfatterkarrieren med å designe barneklær. Fra høsten av blir Toris barneklær å finne i butikkene under navnet Little Maven, som beskrives som «chic og avslappet og Hollywood-inspirert». Til bladet People sier hun:
- Jeg har alltid elsket mote. Det er en av mine store interesser i livet. Da jeg fikk barn, visste jeg at jeg ønsket å bruke min stilsans til å lage elegante, men komfortable klær for barna mine.
Hennes egne to, lille Stella på ti måneder og Liam (2), har lært henne at komfort og funksjonalitet faktisk også er viktig når det kommer til barneklær. Derfor tar hun dette som utgangspunkt, før hun kjører på med sine egne ideer om stilen. Siden barna hennes liker sterke farger, velger hun å kjøre sterke popfarger.
- Liam ønsker å ha på seg noe med en apekatt på, derfor henger apekattmerket på alle gutteklærne. Han bare elsker jeans, så jeg laget en egen modell til ham, forklarer Tori Spelling, som også slipper sin andre bok i disse dager - også den inspirert av barna.
Les alt om Tori Spelling! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






