Tori Spelling føler vekten tynge

(15.02.2009, sist oppdatert 15.02.2009) Utskrift  Del på Facebook

Tobarnsmoren Tori Spelling, som nylig dukket opp i spin-off-serien «90210», føler at hun blir tvunget til å holde seg tynn i Los Angeles, etter å ha fått barn.

- De gransker deg så mye. Du prøver å være den som sier: «Å, det bryr jeg meg ikke om», men jeg føler presset. Du er der ute, og bildet ditt er i alle bladene. De ser på deg fra alle vinkler, uansett hva du gjør. Du må være forsiktig med å gå ut av biler nå fordi de tar bilder av deg oppunder skjørtet ditt. Alt må se bra ut, og selvfølgelig, det er et press på deg til å gjøre det. Jeg føler det så absolutt, sier hun.

 

Tori, som har den to år gamle sønnen Liam Aaron og den åtte måneder gamle datteren Stella med ektemannen Dean McDermott, oppdaget at det å miste babyfettet var «mye lettere den andre gangen».

 

- Jeg fortsetter å si dette, men det er sant. Den første gangen tror jeg at jeg var så stresset at jeg visste at jeg måtte gå ned i vekt. Denne gangen gjorde jeg det med familien min. Jeg tok ikke en superdiett eller noen treningsrutiner. Jeg gjorde bokstavelig talt alt med barna mine og min mann. Før jeg visste ordet av det, hadde jeg gått ned i vekt, sier 35-åringen til magasinet Us Weekly.

(©NTB)

 

 


Les alt om Tori Spelling!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.156 sec - 5069 pageviews