For tynn for Tom Cruise

(14.04.2008, sist oppdatert 14.04.2008) Utskrift  Del på Facebook

Tom Cruise skal være bekymret for slankeinnflytelsen som syltynne Victoria «Posh» Beckham har på kona hans.

Katie Holmes har gått mye ned i vekt den siste tiden - og nå har det til og med begynt å bekymre Tom Cruise, selv om det var han som i tid satte Katie på streng slankekur for å komme i form til bryllupet deres.

 

- Katie ser på Victoria som en rollemodell. Hun kopierer Victorias stil og klipper til og med håret sitt på samme måte, sier en kilde til Daily Mail.

 

Men Katie Holmes stopper ikke med det, hun har også kastet seg på Becks strenge diett som kun tillater 900 kalorier om dagen.

 

- Hun kopierer Victorias hang til tangdrikker, frosne druer og edamame-bønner. Hun er virkelig liten nå, sier avisens kilde.

 

Nå skal Tom Cruise ønske å skape litt mer avstand mellom de to kjendisvenninnene.

(©NTB)

 

 


Les alt om Tom Cruise!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.153 sec - 4447 pageviews