- Cruise truet på livet

(29.12.2008, sist oppdatert 29.12.2008) Utskrift  Del på Facebook

Tom Cruise og Katie Holmes skal ha mottatt dødstrusler og FBI er koblet inn.

Det celebre skuespillerparet Tom Cruise (46) og Katie Holmes (30) er blitt truet på livet. Sikkerheten er nå høy rundt paret og deres lille datter Suri (2).

 

- FBI er koblet inn, sier en kilde til Daily Mail.

 

Truslene skriver seg ifølge avisen fra en scientologikritisk gruppe. Demonstranter dukket også opp under premieren på Tom Cruise-filmen «Valkyrie» i Berlin. - Tom er livredd og føler seg ikke sikker noe sted, sier kilden videre til Daily Mail.

 

Sikkerheten kommer også til å være særdeles skjerpet når trioen drar til Dubai for å ferie inngangen til det nye året med sin vennefamilie, familien Beckham. Også David Beckham har mottatt trusler og de kjente familiene kommer til å følges av et enormt sikkerhetsoppbud dag og natt. Også bevæpnede kommer til å være på pletten for celebritetene.

 

- Vi planlegger dette som om det skulle vært et statsbesøk. Sikkerhetsoppbudet kunne ikke vært større, sier en sikkerhetskilde ifølge Daily Mail.

(©NTB)

 


Les alt om David Beckham og Tom Cruise!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.096 sec - 4439 pageviews