Cruise på «Valkyrie»-premiere
Cruise på «Valkyrie»-premiere
Skuespilleren Tom Cruise gikk på den røde løperen da det var britisk premiere på hans nye film «Valkyrie» i Leicester Square i London.
Stjernen, som ble møtt av hundrevis av fans før forestillingen, sa at å lage filmen hadde vært en «mektig» opplevelse, skriver BBC News.
Filmen er en sann historie om hvordan en tysk offiser forsøkte å ta livet av Adolf Hitler.
46-åringen hadde håpet på bedre anmeldelser for filmen, som fikk negativ omtale etter at den nylig ble vist i Tyskland.
«Valkyrie», som har fått premieren utsatt to ganger, er blitt plaget med problemer, blant annet ble elleve statister skadd under opptakene.
En stor scene fra filmen fra 2. verdenskrig måtte også tas opp på nytt etter at opptak ble ødelagt i et filmproduksjonslokale i Tyskland.
Les alt om Tom Cruise! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|





