Susan Boyle fløy to ganger i taket
Susan Boyle sliter med å tøyle sinnet sitt, og hadde to raseriutbrudd på hotellet sitt i London der bannordene satt løst. Etter å ha gjort en ny, flott opptreden i «Britain?s Got Talent», satte den skotske sangperlen og følget hennes kurset for hotellet hun bor på i London. Der eksploderte hun i lobbyen, etter at to menn terget henne.
- Hvordan i helvete tør du, du kan f... ikke snakke til meg på den måten, brølte Susan og stormet ut på gaten. Der klarte politimennene som er stasjonert ved hotellet, å roe henne ned. En av politifolkene skal ha sagt til henne, at «du er i offentlighetens søkelys, du må lære å forvente deg slike ting». Et øyenvitne sier til The Sun:
- Det tok henne lang tid å roe seg ned fra det som gjorde henne så opprørt. Hun pustet tungt, og var forferdelig sint.
En talsmann for talentshowet gikk ut og sa at de to fremmede mennene bevisst hadde gått inn for «å terge henne». Dagen før var det imidlertid ingen fremmede som fikk Susan Boyle til å sprekke, skriver avisen videre:
Sammen med familien til den 11 år gamle talentshowdeltageren Shaheen Jafargholi sto hun og så på talentshowet på hotellets TV. Da dommer Piers Morgan roste konkurrenten Shaheen, og også Simon Cowell smilte bredt, sprakk Boyle - og skrek et bannord, gjorde V-tegnet mot fjernsynsskjermen, og trampet ut av rommet.
Les alt om Simon Cowell og Susan Boyle! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






