Boyles bror raser mot managerne hennes

(19.04.2010, sist oppdatert 19.04.2010) Utskrift  Del på Facebook

Susan Boyles bror Gerry er ute med et nytt angrep på sin berømte søsters managere.

- Boyle-familien har gjort det klart overfor Susans management at vi verken stoler på dem eller bifaller det. Visse ting har kommet opp i dagen. Derfor er vi svært, svært bekymret og svært, svært sinte på måten hun blir behandlet på, sier Gerry Boyle til The Mirror.

 

Broren nekter imidlertid å komme med mer utfyllende detaljer om hva det er han og familien reagerer på. Han forteller at de ikke har fått vite årsaken til at Australia-turen hennes i mai er blitt avlyst.

 

- Managementet som kontrollerer - og legg merke til at jeg bruker ordet kontrollerer - Susan, har holdt familien unna henne, sier Gerry Boyle videre.

 

Tidligere i år gikk han ut mot managementet og beskyldte dem for ikke å ta sikkerheten og velferden hennes alvorlig nok, etter at noen brøt seg inn i Susans bolig.

(©NTB)

 

 


Les alt om Susan Boyle!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.145 sec - 4365 pageviews