Sugababes: - Vi splitter ikke opp

(10.03.2009, sist oppdatert 10.03.2009) Utskrift  Del på Facebook

Den britiske popgruppa Sugababes har vært omgitt av bruddrykter den siste tiden.

Men nå kommer jentejuntaen ut og avviser at det går mot et splittelse for det populære jentebandet.

 

Gruppa har stått bak hiter som «Round Round», «Too Lost In You», «Hole In The Head» og «Push The Button» og flere ganger har medlemmer blitt byttet ut.

 

«Nye» Sugababes består av Keisha Buchanan, Heidi Range og Amelle Berrabah. Trioen skulle ifølge flere britiske medier være i ferd med å planlegge et brudd etter utgivelsene i 2008. Men en talsmann for det britiske bandet insisterer på at bandet holder på med et nytt album, og sier ifølge Daily Mirror:

 

- Det er fullstendig oppspinn at Sugababes skal legge ned. Ting går veldig bra - de har en fullpakket timeplan for 2009.

(©NTB)

 


Les alt om Sugababes!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.154 sec - 4353 pageviews