På forsiden nå!
Idol-dommer Cowell spionerer på naboene
Det kan være at han ser etter kommende stjerner, men den profilerte dommeren for den amerikanske Idol-utgaven - Simon Cowell - har begynt å spionere på naboene. Musikkmogulen fikk satt opp et teleskop på kjøkkenet sitt i huset sitt i Los Angeles etter å ha sett filmen «10» fra 1979 der karakteren til skuespilleren Dudley Moore snikkikker på en av naboene sine.
- Jeg så filmen og den var flott. Etterpå fikk jeg installert et teleskop på kjøkkenet mitt så jeg kan spionere på folk. Jeg ser ut over Hollywood Hills og inn i naboenes hager. Det er et praktfullt skue.
- Kikkerten er ikke kraftig nok til å se inn i husene deres - så du kan ikke se dem i dusjen - men du kan se inn i hagene deres. Det er virkelig artig. Jeg liker bare å følge med på det som skjer, sier Cowell ifølge nettstedet Female First.
Les alt om Simon Cowell! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






