Kjendisene løp maraton
Blant de 25.000 deltagerne i Los Angeles Marathon fantes en lang rekke kjendiser som svettet og slet seg gjennom løypa. Beste tid var det «Ungkaren» Andy Baldwin (33) som sto for, med 3 timer og 24 minutter, men så er han også offiser i sjøforsvaret og en dreven Ironman-deltager fra før av.
Sean Astin, kjent som trofaste - og runde - Sam i «Ringenes Herre», kom i mål på 5 timer og 16 minutter. Kjendiskokken Gordon Ramsay (43), kjent for heftige utbrudd i «Hell?s Kitchen», klokket seg inn på 3 timer og 36 minutter. Å være ung behøver ikke bety å være sprekest - for 23 år gamle Shia LaBeouf passerte mållinjen på 4 timer og 35 minutter.
Mens LaBeouf løp på vegne av krigsveteraner, hadde «The Hills»-stjernen Audrina Patridge valgt å fronte en veldedig organisasjon for barn. Det er foreløpig ikke kjent for lang tid hun brukte, men ifølge E! Online tvitret Patridge at hun «inhalerte en ost- og skinkerull» da hun var ferdig.
Andre kjendiser - som Julia Louis-Dreyfuss fra «Seinfeld» og Dwayne «The Rock» Johnson - nøyde seg med å heie på maratondeltagerne.
Les alt om Julia Louis-Dreyfus og Seinfeld! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






