Johansson skadet under innspilling

(21.08.2009, sist oppdatert 21.08.2009) Utskrift  Del på Facebook

Scarlett Johansson fikk en belastningsskade i nakken under innspillingen av «Iron Man 2».

Scarlett Johansson er ikke vant til heseblesende actionscener, og det er det nok av i «Iron Man 2». I filmen spiller hun den russiske spionen Black Widow og hennes alter ego Natasha Romanoff.

 

Det var i en kampscene at skaden på nakken skjedde.

 

- Jeg hadde et vidunderlig lag rundt meg, som støttet meg noe veldig. De sa «du kan klare det, kom igjen». Og når man har tro på at man kan gjøre vanskelige ting, så klarer man det, sier Johansson ifølge Bang Showbiz.

 

- Men jeg må si at jeg kommer antakeligvis aldri til å kunne rotere hodet mot venstre igjen.

 

Tidligere har Johansson avslørt at hun likte å spille inn de actionfylte scenene.

 

- Jeg har aldri gjort sånne stunt før. Det var noe nytt og spennende. Og jeg fikk brukt opp masse aggresjon også.

 

«Iron Man 2» skal etter planen ha premiere på våren neste år.

(©NTB)

 


Les alt om Scarlett Johansson!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.135 sec - 3863 pageviews