Bullocks ektemann beskyldt for bedrageri

(07.11.2008, sist oppdatert 07.11.2008) Utskrift  Del på Facebook

Skuespilleren Sandra Bullocks mekanikerektemann Jesse James har en runde i rettsapparatet i vente etter at et klesfirma har beskyldt ham for bedrageri.

James, som eier motorsykkelfirmaet West Coast Choppers, Inc., skal ha trukket seg fra en avtale om å levere klær til Fortune Fashion Industries Llc i siste øyeblikk. Meningen var å samarbeide om en kleskolleksjon kalt America?s Brand som skulle selges gjennom den amerikanske butikkjeden Wal-Mart.

 

Men i saksdokumentene som ble levert inn til en domstol i Los Angeles onsdag, hevder sjefene for Fortune Fashion at James trakk seg fra avtalen bare for senere å døpe om kolleksjonen og lansere den med Wal-Mart, melder Tmz.com.

 

Videre fremgår det at James tok med seg en nøkkelperson hos Fortune Fashion for å arbeide med kolleksjonen som han kaller Jesse James Industrial Workwear og som er inspirert av arbeidsklærne han bruker i garasjen.

 

Fortune Fashion krever halvparten av alle James sine nettoinntekter fra Wal-Mart-samarbeidet.

(©NTB)

 

 


Les alt om Sandra Bullock!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.141 sec - 3779 pageviews