Bullock hadde lave tanker om ektemannen
Før hun ble kjent med ham, mente Sandra Bullock at ektemannen Jesse James var en rå bigott. Mange ble overrasket da den 42-årige skuespilleren giftet seg med James (37), mekaniker i The Discovery Channels «Monster Garage» og reality-TV-stjerne, i 2005.
Koblingen mellom den tatoverte og heller tøffe James og den noe litt kjedeligere Bullock, forundret mange i Hollywood. Paret ble kjent med hverandre i 2003, og James gjorde heller ikke noe godt førsteinntrykk på Bullock.
- Jeg antok han var en homofobisk sjåvinist, en skinnhellig type som drepte folk, sier Bullock i et intervju med In Style. Men skinnet kan som kjent bedra, og senere ble Bullock trist av antakelsene sine: - Fordi jeg lurte på hvor mange ganger tidligere jeg hadde avskrevet folk som virkelig var ekte.
Nå vil Bullock gjøre det hun kan at ekteskapet skal vare, og pleier kjærligheten samtidig som hun holder karrieren varm.
- Hvis jeg ikke ser Jesse på fem dager, har jeg det tøft, sier Bullock.
Les alt om Sandra Bullock! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






