Woods Hendrix-gitarpresang

(11.01.2009, sist oppdatert 11.01.2009) Utskrift  Del på Facebook

Stones-musikeren Ronnie Wood har kjøpt en storslagen presang til sin kjæreste.

Den 61 år gamle gitaristen betalte 13.000 pund for en original Jimi Hendrix-gitar som han har gitt til sin kjæreste Ekaterina Ivanova, selv om det bare er nå nylig at hun har begynt å lære seg å spille.

 

- Hun ble forelsket i gitaren før jul, men i stedet for å kjøpe den mens hun var sammen med ham, ville Ronnie vente og overraske henne. Han elsker å gi henne presanger og ting for å vise sin kjærlighet. Han har brukt en liten formue på henne som hun gladelig har tatt imot, sier en nær venn av Ivanova til den britiske avisa The Sun.

 

Ronnie Wood - som forlot sin kone Jo etter 23 års ekteskap til fordel for Ekaterina - sørget for å gi gitaren et personlig preg med både sine egne og hennes initialer, sammen med en romantisk setning som skal lyde som følgende: «Sweet as a daisy, sweet as a pearl, you?ll always be my little kitten».

(©NTB)

 

 


Les alt om Ronnie Wood!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Pattinson må ha hund til selskap

Pattinson må ha hund til selskap. Foto: © Away! / PR PhotosRobert Pattinson skaffet seg nylig en hund for å ha som selskap på filminnspillinger - fordi vennene hans ikke gidder å bli med.

Les hele saken

   

Russell i Noahs ark?

Russell i Noahs ark?. Foto: © Insidefoto / PR PhotosEtter at regissør Darren Aronofsky gjorde unna ballettverdenen med «Black Swan», jakter han nå på hovedpersonen i sitt kommende bibeldrama - «Noah».

Les hele saken







 
Req.time: 0.066 sec - 89 pageviews