På forsiden nå!
Wood frykter han skal sprekke
Stones-gitaristen Ronnie Wood frykter for at han ikke vil klare å holde seg edru om bandet legger ut på veien igjen. Wood har etter eget utsagn vært tørrlagt i over sju måneder nå, men forteller at han pleier å dyppe fingrene i alkohol før han går ut på scenen.
- Fingertuppene pleier å sprekke opp når du øver og på turneen gror de seg til igjen. Det hjelper å myke dem opp i eddik ... men ren alkohol er det som gir best effekt. Om jeg brukte det, så ville jeg trolig drikke hele den sabla skåla, sier han til musikkbladet Rolling Stone.
Ronnie Wood har fortalt at Stones planlegger og møtes i desember for å diskutere en mulig turne i 2011.
Les alt om Ronnie Wood! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






