Robin Williams: - Tennis som telefonsex
Robin Williams (55) elsker tennis og spiller gjerne når han ikke står foran kamera. Han er ofte på plass når U.S. Open går av stabelen og det er kanskje der han har reflektert seg fram til følgende:
- Det ser sprøtt når du ser på kvinnetennis i dag med all stønningen og ropingen. Det er nesten som telefonsex. Så du må passe deg så du ikke blir for opphisset, sier skuespilleren til magasinet Tennis.
Williams har selv spilt siden grunnskolen og jobber stadig med å forbedre backhandslaget sitt.
- Hvis jeg noen gang kunne lære meg en tohånds backhand, vil jeg ofre et lite dyr, sier han.
I 1999 spilte han sammen med Pete Sampras, Andre Agassi og Billy Crystal i en veldedighetskamp kalt «Night at the Net» i Los Angeles og minnes matchen slik:
- Vi hadde det moro på banen og jeg sa til Pete som skulle serve: «-Kom igjen!» og da den kom, var det som et prosjektil. Du står der og tenker: «-Ok, jeg er klar!» og plutselig er ballen borte.
Les alt om Robin Williams! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






