Pattinson has forlagt bilen sin

(24.07.2009, sist oppdatert 24.07.2009) Utskrift  Del på Facebook

«Twilight»-stjernen Robert Pattinson er så opptatt med å spille inn filmer at han ikke lenger klarer å huske hvor han har satt fra seg bilen sin.

Selv om han bedyrer at bilen betyr mye for ham, har en hektisk innspillingskalender gjort at Pattinson har glemt hvor han sist satte bilen.

 

- Jeg husker ikke engang hvor jeg satte fra meg bilen, og nå har den sikker blitt tauet vekk for lenge siden, sier han ifølge Contactmusic.com.

 

- Jeg er lei meg fordi det var den første bilen jeg har kjøpt. Det å kjøpe en bil fikk meg til å føle meg som en mann.

 

Og dette er ikke første gang Pattinson har problemer med biler. Sist måned ble 23-åringen truffet av en taxi mens han var på flukt fra en gjeng med fans.

 

Pattinson, som nå befinner seg i New York for å spille inn filmen «Remember Me», forsøkte å løpe over veien for å unnslippe en horde av tenåringsjenter da han ble truffet av taxien.

 

Taxisjåføren bråbremset og smellet ble dempet såpass at Pattinson kunne gå uskadd vekk fra hendelsen.

(©NTB)

 


Les alt om Robert Pattinson!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Pattinson må ha hund til selskap

Pattinson må ha hund til selskap. Foto: © Away! / PR PhotosRobert Pattinson skaffet seg nylig en hund for å ha som selskap på filminnspillinger - fordi vennene hans ikke gidder å bli med.

Les hele saken

   

Russell i Noahs ark?

Russell i Noahs ark?. Foto: © Insidefoto / PR PhotosEtter at regissør Darren Aronofsky gjorde unna ballettverdenen med «Black Swan», jakter han nå på hovedpersonen i sitt kommende bibeldrama - «Noah».

Les hele saken







 
Req.time: 0.092 sec - 157 pageviews