- Robbie er pådriver for gjenforening
Robbie Williams skal være ivrig etter å stille seg på scenen med sine gamle kumpaner fra Take That igjen. En gjenforening mellom Robbie Williams (35) og Take That kan være nært forestående, melder britiske Evening Standard. - Vi kommer til å gjøre noe sammen - snart, bekreftet Williams selv under en gratiskonsert i et varehus i London i uken som gikk.
Her skal Williams ha uttalt at et helt album med gamlegruppa kan bli en realitet.
Williams forlot boybandet i 1995, og han og bandmedlemmet Gary Barlow skal ha vært bitre fiender da bruddet ble en realitet.
Men etter en dokumentarfilm i 2005 kom de på talefot igjen. Og i senere tid har Williams, etter sin treårige pause fra rampelyset, gjentatte ganger ytret ønske om å dele scene med «gamlegutta» igjen. Han har også uttalt seg positivt om de gjenværende bandmedlemmenes comeback - uten ham.
- Det som slår meg, er hvor gøy de har det! Det er mye mer givende å være en gjeng. Helt siden jeg forlot Take That, har jeg ønsket å være del av en gruppe, uttalte han i fjor. Og avsluttet ifølge The Sun passasjen på følgende måte:
- Jeg ville elsket å være med i gruppa igjen, men har ting jeg må fullføre på egen hånd.
Les alt om Robbie Williams! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






