Rihanna forbød paraplyer

(06.03.2008, sist oppdatert 06.03.2008) Utskrift  Del på Facebook

Rihanna nekter fansen å ta med seg paraplyer inn på konsertene sine.

Selv sang hun nettopp «Umbrella» sammen med Jay-Z og danset med sin spisse herreparaply. Men sikkerhetsvaktene rundt R&B-artisten frykter nettopp at paraplydansende fans skal utgjøre en fare for andre publikummere.

 

Ifølge Daily Star ble publikum som skulle inn på Rihanna-konserten i Aberdeen denne uken fratatt paraplyene sine ved inngangen - og det var ikke få som hadde med seg paraply av andre grunner enn for å danse med den, siden værmeldingen varslet snø og slaps.

 

- Vi tok våre forholdsregler. Siden Rihannas sang inkluderer at hun danser med paraplyer på scenen, ønsket ikke vi at publikum skulle følge hennes bevegelser så noen fikk øyet sitt stukket ut, sier sikkerhetsvakt Andy McDonald til avisen.

(©NTB)

 


Les alt om Jay-Z og Rihanna!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.129 sec - 4066 pageviews