Ekteskapsrykter for Jake og Reese

(10.01.2008, sist oppdatert 10.01.2008) Utskrift  Del på Facebook

Et av Hollywoods mest omtalte par går med giftetanker, hevdes det.

Jake Gyllenhaal og Reese Witherspoon holdt lenge en lav profil, men nå er de åpen om forholdet sitt - og skal vi tro kilder nær paret bærer det snart mot alters.

 

- Han er gal etter henne, sier en venn av «Brokeback Mountain»-stjernen. Ifølge samme kilde skal Gyllenhaal ha fridd til Witherspoon da de var i Roma i oktober i fjor under den internasjonale filmfestivalen i byen. Der kastet de glans over sin felles film «Rendition» - samt pleide kjærligheten i den romantiske byen.

 

- Da Jake fridde, var ikke Reese helt klar. Hun svarte derfor «ikke enda». Men nå har hun ombestemt seg - og svart ja!

 

Kilden sier videre: - Jake går så godt sammen med Reeses venner. De kan tydelig se at han er helt på tuppa etter henne, og det har vært med på å overbevise henne om at han er den rette, legger den velinformerte kilden til.

 

Witherspoon avsluttet et åtte år langt ekteskap med skuespilleren Ryan Phillipe i 2006. Oscar-vinneren har to barn med Phillipe. Jake Gyllenhaal har tidligere vært romantisk knyttet til blant andre Kirsten Dunst.

 

Det vanker flere gode nyheter for Witherspoon enn nesegrus beundringen fra filmkollega Gyllenhaal. Nylig ble det kjent at tobarnsmammaen er Hollywoods best betalte kvinnelige skuespiller, og nå topper hun også Hollywood-legenden Mr. Blackwells liste over verdens best kledde celebriteter, skriver svenske Aftonbladet.

(©NTB)

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.161 sec - 4781 pageviews