Zac Efron vil gjerne bli Bond-skurk

(24.11.2009, sist oppdatert 24.11.2009) Utskrift  Del på Facebook

Zac Efron er kjent som fløtepusen som setter ungpikehjertene i brann. Nå vil han vise nye sider av seg selv.

Øverst på ønskelisten står nemlig en skurkerolle i en James Bond-film, avslører kjekkasen i et nytt intervju.

 

High School Musical-stjernen - som for tiden gjør seg gjeldende i filmen «Me and Orson Welles» - sier han er en stor fan av den britiske filmserien om superagenten 007. Og han drømmer om å dele filmlerret med mannen som for tiden har tatt Bond-stafettpinnen videre: Daniel Craig.

 

- Jeg er stor James Bond-fan Jeg hadde elsket å spille Bond-skurk og har sett stort sett alle filmene. Sean Connery er min Bond-favoritt og «GoldenEye», med Pierce Brosnan, skårer veldig høyt, forteller han ifølge nettstedet Talk Entertainment.

(©NTB)

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Pattinson må ha hund til selskap

Pattinson må ha hund til selskap. Foto: © Away! / PR PhotosRobert Pattinson skaffet seg nylig en hund for å ha som selskap på filminnspillinger - fordi vennene hans ikke gidder å bli med.

Les hele saken

   

Russell i Noahs ark?

Russell i Noahs ark?. Foto: © Insidefoto / PR PhotosEtter at regissør Darren Aronofsky gjorde unna ballettverdenen med «Black Swan», jakter han nå på hovedpersonen i sitt kommende bibeldrama - «Noah».

Les hele saken







 
Req.time: 0.060 sec - 202 pageviews