Daniel Craig hyller de nye Bond-pikene

(20.10.2008, sist oppdatert 20.10.2008) Utskrift  Del på Facebook

James Bond-skuespilleren Daniel Craig avslører at han beundrer de nye Bond-jentene - fordi de «har baller».

Den britiske nykommeren Gemma Arterton og den ukrainske modellen og skuespilleren Olga Kurylenko er begge å se i den nye Bond-filmen «Quantum Of Solace», som får premiere her hjemme 17. november.

 

Og Craig roser jentene for innsatsen, og liker spesielt godt at de ikke finner seg i hva som helst fra superagenten.

 

- Bond er etter mitt syn like mannssjåvinistisk som tidligere. Men forskjellen er at vi har forsøkt å finne skuespillere som kan spille sterke kvinner. Kvinner som, dersom han ikke oppfører seg, ber ham dra et visst sted, sier han til Daily Telegraph.

 

Han fortsetter: - I stedet for å være fnisende jenter i bikini - det trenger for øvrig ikke å være noe galt med fnisende jenter i bikini, noen ganger er det riktig fint - men dette er jenter som utfordrer ham.

 

Daniel Craig tok over som superagent 007 etter Pierce Brosnan i 2005.

(©NTB)

 

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.161 sec - 4724 pageviews