Craig lover mer sex i neste Bond

(24.11.2008, sist oppdatert 24.11.2008) Utskrift  Del på Facebook

Neste historie om 007 blir langt heftigere enn «Quantum of Solace» dersom vi skal tro Daniel Craig.

Craig har overtatt Bond-stafettpinnen etter Pierce Brosnan, og utfolder seg for tiden i en actionmettet Bond-film rundt om på verdens kinoer i «Quantum of Solace».

 

Men allerede nå slipper han noen drypp vedrørende neste Bond-eventyr. - Alle vil ha hete scener og det skal de få, sier Craig i et nytt intervju.

 

De to første filmene med Craig som den britiske superagenten har vært actioneventyr av en annen verden. Lite eller ingenting av agentens følelsesliv har vært viet plass. Men sammen med Bond-produsenten Barbara Broccoli har Craig nå bestemt at sjarmøren Bond skal få komme mer til uttrykk framover.

 

- Neste film kommer til å bli mer sexy. Alle vil ha hete scener og det skal de få, lover han ifølge ContactMusic.

(©NTB)

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.170 sec - 4723 pageviews