Porizkova sparket fra «Top Model»

(15.05.2009, sist oppdatert 15.05.2009) Utskrift  Del på Facebook

Hun skulle avgjøre hvilke kvinner som skal få en fot inn i modellbransjen - men må nå selv forlate den amerikanske TV-suksessen «Top Model».

Nå blir den tidligere supermodellen Paulina Porizkova altså selv hjemsendt, etter å ha fått sparken av de andre dommerne i «Top Model»-panelet, melder magasinet People.

 

Den tidligere supermodellen hevder til magasinet at hun fikk avskjed via telefonen på sin 44. bursdag.

 

- De sa at grunnen til at de sparket meg var at «Americas Next Top Model» var blitt for fet - og at de måtte skjære bort litt. Og at jeg var det overflødige fettet, fortalte Porizkova nylig i et intervju med amerikanske «The Late Late Show».

 

Selv tror hun at det var helt andre grunner som utløste oppsigelsen.

 

- Det var mitt utrolig store ego, som jeg ikke engang var klar over at jeg hadde før produsentene sa til meg at jeg hadde et problem med egoet mitt, forklarte hun videre.

(©NTB)

 

 


Les alt om Paulina Porizkova!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.092 sec - 4603 pageviews