McCartneys TV-kamp
Sir Paul McCartney og hans framskilte kone Heather Mills skal etter sigende delta i rivaliserende TV-program i USA. Det tidligere Beatles-medlemmet er blitt spurt om å være dommer i den amerikanske utgaven av Idol, mens Mills håper hun kan få være med i «Dancing With the Stars», en amerikansk utgave av TV 2s «Skal vi danse» der profesjonelle dansere og kjendiser svinger seg på dansegulvet.
Grunnen til at paret, som gikk fra hverandre i juni i fjor etter fire års ekteskap, trolig vil bli å se i programmene er at de er ute etter å gjenoppbygge bildet offentligheten har av dem etter det bitre bruddet.
McCartney har imidlertid ennå ikke takket endelig ja til å bli Idol-dommer, til tross for at han er blitt tilbudt hele 360.000 dollar for 90 minutters arbeid.
- Det vil få ham opp å stå igjen i USA, sier en venn av Sir Paul til den britiske tabloiden The News Of The World.
Les alt om Heather Mills og Paul McCartney! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






