- Barlow får ridderorden
Ungpikeidolet tildeles den britiske imperieordenen OBE: en britisk ridderorden stiftet 4. juni 1917 av kong Georg V av Storbritannia, melder The Sun.
Barlow hadde det musikalske ansvaret i forbindelse med jubileumsfeiringen, og en kilde forteller avisen: - Dronningen var så begeistret for Barlows fantastiske innsats og dedikasjon. Hun gjorde det klart at han skulle få en utmerkelse så snart det meldte seg en anledning. Kilden legger til: - Barlow fikk vite om dronningens tilbud for noen uker siden. Han ble ganske overrasket, men aksepterte.
41-årige Barlow viet et helte år til å organisere den stjernespekkede konserten ved Buckingham Palace, som del av 60-årsfeiringen. Han hyret inn artister som Stevie Wonder, Paul McCartney, Robbie Williams og Shirley Bassey.
OBE-tittelen forventes annonsert i løpet av neste uke. Men kollegene i britiske «X Factor» har allerede begynt å titulere ham med Sir. En kilde ved programmet sier: - Publikum brøt ut i applaus da Gary ble introdusert som Sir Gary.
Les alt om Paul McCartney og Robbie Williams! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|

