Paris sliter med psyken

(15.05.2007, sist oppdatert 15.05.2007) Utskrift  Del pć Facebook

Det skal ifølge Paris Hiltons faste psykiater stå dårlig til med hennes mentale helse. Så ille skal hun ha det, at hun er ute av stand til å møte i retten i forbindelse med et sivilt søksmål.

Ifølge psykiateren Charles Sophy, som Paris har oppsøkt fra tid til annen de siste seks månedene, er hun «ikke i stand til en meningsfull deltakelse» i retten 21. mai.

 

Det dreier seg om et sivilt erstatningssøksmål som kommer opp i retten. Det er diamantarvingen Zeta Graff som har gått til sak mot hotellarvingen Paris Hilton, og hevder at Paris skal ha spredt «ondsinnede løgner» om henne i New York Post. Graff vil ha intet mindre enn 10 millioner dollar i erstatning!

 

Men nå fastslår imidlertid Paris? personlige psykiater at hun ikke er i stand til å møte, og ber om en utsettelse til 22. august. Sophy hevder ifølge TMZ, som har fått tak i rettspapirene, at hun er «følelsesmessig forstyrret og traumatisert» etter at høringen 4. mai - der hun ble dømt til 45 dager i fengsel.

 

Hun skal også være ute av stand til «effektivt å besvare spørsmål som vitne eller gi viktig informasjon til sitt forsvar», står det å lese i papirene. Psykiateren fastslår også at å tvinge Paris til å møte i retten igjen 21. mai vil «forverre hennes nåværende mentale tilstand».

(©NTB)

 


Les alt om Paris Hilton!


Kommentarer fra brukere



15.05.2007 17:57
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjævlig stygg hun er, herregud

Legg inn en melding!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

Pć forsiden nć!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.293 sec - 3661 pageviews