Paris har blitt voksen

(29.07.2008, sist oppdatert 29.07.2008) Utskrift  Del på Facebook

Siden hun ble sammen med Good Charlotte-gitarist Benji Madden, mener Paris Hilton at hun har begynt å ta ansvar.

Hotellarvingen roser kjæresten for å ha hjulpet henne med å bli voksen. Hun mener at hun aldri tok ansvar for sine handlinger før hun møtte Madden.

 

Hilton mener forholdet til Benji Madden har tvunget henne til å tone ned sin utsvevende livsstil.

 

- Jeg føler meg som en voksen person nå. Jeg tror jeg har levd livet til en tenåring fram til nå, uten å ta noe særlig ansvar, sier hun til People.com.

 

- Vi er så utrolig forelsket og så lykkelige, selv om det bare har gått seks måneder. Endelig har jeg fått meg en god mann.

 

Hun skal til og med ha hintet om ekteskap og barn, fordi hun har blitt smittet av basillen etter å ha sittet barnevakt for Harlow, datteren til venninnen Nicole Ritchie.

 

- Vi så henne for bare en uke siden da hun hadde sin halvtårs bursdag.

(©NTB)

 


Les alt om Paris Hilton!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.137 sec - 3645 pageviews