Steder
Paris ferierer på Hawaii
Paris Hilton feirer sin frihet med å feriere på Hawaii - og surfe. Hun ankom Maui før helgen, og er siden blitt observert mens hun slapper av, rusler rundt sammen med bare én livvakt og bedriver sin favorittsyssel shipping, og gir autografer i øst og vest.
Hotellarvingen er også blitt observert på surfebrett, med en smule varierende suksess. Skjønt: Egentlig ligger hun bare og plasker i bølgene inne på grunna, og selv da mistet hun taket og fikk ansiktet fullt av sand så designersolbrillene falt av.
I løpet av sitt 23 dager lange fengselsopphold er det hevdet at hun gikk ned over tre kilo, og at hun måtte få intravenøs næring. Men ikledd en svart badedrakt som Mira Craig kunne heklet, ser hun svært godt ut.
People bringer bilder av en Paris Hilton som koser seg med iskrem og har fått tilbake gammel toppfart på kredittkortet, mens TMZ avslørte at i løpet av de 23 dagene bak fengselsmurene bestilte Paris følgende varer fra fengselskantinen - i tillegg til de daglige måltidene sine:
30 pakker kyllingbuljong, fem pakker nudelsuppe med kylling, sju muffins, ti sjokoladeplater, over en kilo peanøtter med sjokoladetrekk, fem poser saltkringler samt te og kaffe. Hun kjøpte også kremer, vaselin, øyenbrynsblyant og neglefil, viser fengselets oversikt. På én uke handlet hun snacks og kosmetikk for i alt 400 kroner.
Les alt om Paris Hilton! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|


