Lee og Anderson prøver igjen

(13.06.2008, sist oppdatert 13.06.2008) Utskrift  Del på Facebook

Den barmfagre Baywatch-skuespilleren Pamela Anderson er tilbake hos sin rikt tatoverte rocke-eks, Tommy Lee.

Anderson har flyttet inn til Tommy Lee igjen. Paret har to sønner sammen, og har tidligere vært både ektefeller og motstandere i retten.

 

Mötley Crüe-trommisen bekrefter samboerskapet i et intervju med musikkmagasinet Rolling Stone.

 

- Pamela og ungene har flyttet inn til meg. Det er fantastisk. Det fungerer absolutt. Du kan se det på ansiktet til ungene - de er lykkelige for at vi er sammen igjen, sier han.

 

Lee har et humoristisk forhold til at det har vært så mye fram og tilbake mellom de to.

 

- Vi har jo bare forsøkt 800 ganger før. 801 - her kommer vi!, sier han.

 

Paret fikk sønnene Brandon og Dylan før de skilte lag i 1998. Anderson har rukket å gifte seg to ganger før hun nå altså er «tilbake til start».

 

Hun var gift med rockestjernen Kid Rock noen måneder i 2006, og i fjor var hun gift med pokerspilleren og Paris Hilton-eksen Rick Salomon i snaue to måneder. Sistnevnte ekteskap sørget Anderson for å få annullert.

(©NTB)

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Pattinson må ha hund til selskap

Pattinson må ha hund til selskap. Foto: © Away! / PR PhotosRobert Pattinson skaffet seg nylig en hund for å ha som selskap på filminnspillinger - fordi vennene hans ikke gidder å bli med.

Les hele saken

   

Russell i Noahs ark?

Russell i Noahs ark?. Foto: © Insidefoto / PR PhotosEtter at regissør Darren Aronofsky gjorde unna ballettverdenen med «Black Swan», jakter han nå på hovedpersonen i sitt kommende bibeldrama - «Noah».

Les hele saken







 
Req.time: 0.107 sec - 292 pageviews