Ikke enkelt å gå sin vei for Paris

(23.07.2007, sist oppdatert 23.07.2007) Utskrift  Del på Facebook

Det høres enkelt ut: Paris Hilton sitter ved svømmebassenget på luksushotellet Setai i Miami, men vil heller dra ned på stranden. Det tar et kvarter og et helt lag med stylister og sekretærer for å få til.

Et øyevitne beskriver nemlig hele seansen for Daily Mail, og hvordan en tur på stranden blir til et selvvalgt pressejippo:

 

 

Paris Hilton bestemmer seg nemlig for at hennes avgang til stranden skal være en «fotomulighet».

 

Innen minutter har Paris Hilton og hennes permanente følgesvenner ringt en rekke pressefolk og fotografer og fortalt at hun snart skal forlate bygningen. Deretter dukker to stylister og frisører opp, og bruker femten minutter på å ferdigstille Paris Hiltons utseende.

 

Deretter kan hun forlate hotellet og stikke ned på stranden - og være sikret nok et oppslag i avisene. Ifølge avisens kilde er hun ekspert på å skaffe seg PR. Skulle det være en annen stjerne på den røde løperen, venter Paris - eller hun gjør noe iøynefallende, som å kysse en av venninnene hun ankommer sammen med. Og skulle noen av hennes egne venner overskygge henne, blir de ifølge avisen dumpet tvert.

(©NTB)

 


Les alt om Paris Hilton!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.186 sec - 3593 pageviews