En kveld med Paris til 700.000 kroner
Paris Hilton koster 700.000 kroner kvelden. Det var summen som London-nattklubben Mahiki punget ut med for å få hotellarvingen og realitykjendisen på besøk mandag kveld under et større arrangement.
Men Paris Hilton ble i bare en time og 40 minutter, selv om hun fikk servert champagne i sprit i en «skattkiste» som nattklubben kom med til sin dyre kjendisgjest. Det blir en pen minuttpris, har Daily Mail regnet ut.
Hun ankom i følge med kjæresten Benji Madden, og de to var særs kjærlige mot hverandre, forteller kilder til avisen. Blant annet tok Paris, som har gått i lære hos Pussycat Dolls, en liten «lap dance» på fanget hans.
- Alle stirret, men da ble Paris bare ivrigere, sier øyenvitnet.
Benji Madden er sammen med tvillingbroren Joel Madden, kjæresten og barnefaren til Nicole Richie, på turné i Europa med rockebandet Good Charlotte - med Paris Hilton på slep.
Les alt om Nicole Richie og Paris Hilton! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






