Banksy herjer med Paris Hilton

(30.09.2008, sist oppdatert 30.09.2008) Utskrift  Del på Facebook

Den britiske graffitikunstneren Banksy har spilt Paris Hilton et puss.

Ifølge avisa The Guardian har han laget et nytt omslag til hundrevis av eksemplarer av hennes debutplate «Paris» og smuglet dem inn i platebutikker rundt omkring i Storbritannia.

 

Det er ikke så lett å få øye på hva som er annerledes, men ser man nøyere etter kan det se ut som om Paris Hilton poserer toppløs på bildene.

 

På en klistrelapp står det også å lese at hitlåtene «Why Am I Famous?» og «What Have I Done?» er med på plata. Ikke uventet er Banksys Paris-plate blitt et ettertraktet samlerobjekt.

 

- Det er blitt litt som «Charlie og sjokoladefabrikken». Alle vil ha en, sier en talsmann for Banksy.

(©NTB)

 

 


Les alt om Paris Hilton!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.104 sec - 3541 pageviews