Zeta-Jones ville skjule sykdommen
Michael Douglas sier kona Catherine Zeta-Jones ville holdt sin bipolare lidelse skjult hvis ikke noen hadde sladret til mediene. - Catherine har vært åpen om dette fordi noen røpet henne. Hun søkte hjelp, og en annen pasient på klinikken sa sannsynligvis «dere vil ikke tro hvem som er her nå!». Når det skjedde, tror jeg hun følte det var best å få historien ut, fortalte Douglas i et intervju med Oprah Winfrey.
Douglas fortalte også at Zeta-Jones i begynnelsen ikke ville snakke om problemene sine hjemme.
- Min eldste sønn er i fengsel, ekskona mi saksøker meg og jeg har kreft. Da er det ganske vanskelig for kona å si «jeg er deprimert», forklarte han.
Zeta-Jones tilbrakte fem dager på en klinikk for å få behandling for sin bipolare lidelse, men er nå tilbake på jobb. Nærmere bestemt innspillingen av filmen «Playing the Field», hvor hun spiller mot blant annet Uma Thurman og Gerard Butler.
Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






