- Sheridan prøver igjen

(15.04.2009, sist oppdatert 15.04.2009) Utskrift  Del på Facebook

I serien «Frustrerte fruer» spiller Nicollette Sheridan (45) en kvinne som kanskje ikke har all verdens hell i kjærlighet.

Nå får vi krysse fingrene for at så ikke er tilfelle i det virkelige liv også.

 

Sheridan avsluttet forholdet til «gammelkjæresten» sin Michael Bolton (56) i fjor sommer. De to datet hverandre i fem år på 90-tallet, til de brøt med hverandre i 1997. Hun var en tid sammen med sin personlige trener, svenske Nicklas Söderblom og da forholdet med ham tok slutt i 2005 fant hun og Bolton tilbake til hverandre.

 

Begge har vært gift før, og i mars 2006 inngikk de forlovelse. Men så tok lykken slutt igjen, i august i fjor. Men det ser ikke ut til at Sheridan gir opp. Nå linkes hun til en 39 år gammel rik finansmann ved navn Steve Pate.

 

- De er svært lykkelig sammen. Han er veldig søt mot henne, sier en kilde til US Weekly.

 

Her hjemme kan vi for tiden følge Sheridan på TV 2, hvor hun spiller karakteren Edie Britt som er gift med en mann med mørke hemmeligheter.

(©NTB)

 

 




Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.164 sec - 3368 pageviews