Urban lovpriser Kidman

(20.08.2010, sist oppdatert 20.08.2010) Utskrift  Del på Facebook

Den australske countryartisten Keith Urban sier han føler seg velsignet fordi han er gift med Nicole Kidman ettersom de har det samme synet på livet.

Sangeren, som har datteren Sunday Rose (2) med skuespilleren, sier at Kidman er den ideelle partneren for ham.

 

- Jeg er heldig som har en kone som forstår så godt hvordan det er å ha en karriere. Vi er begge heldige som har hverandre og som skjønner hvor viktig alle delene av livene våre er.

 

Selv om Urban setter pris på musikkarrieren sin, sier han at familien alltid vil være det han setter først.

 

Han er opptatt av å holde en balanse mellom arbeid og familie.

 

- Jeg vet ikke om det er noen hemmelighet ved det. Alle finner på en måte sin egen vei for å ha en balanse i livet. For meg kommer familien først. Jeg forsikrer meg bare om at jeg har nok tid til å gjøre det andre jeg liker også. Du oppnår aldri balanse, du holder den bare ved like. Og hittil har jeg klart det, sier han til nettstedet Parade.com.

 

I tillegg til at de tar seg av sin lille dater, deler Keith og Nicole på å lage mat.

(©NTB)

 


Les alt om Keith Urban og Nicole Kidman!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.155 sec - 3347 pageviews