Urban er i skyene

(01.02.2008, sist oppdatert 01.02.2008) Utskrift  Del på Facebook

Det australske countryfenomenet Keith Urban som venter barn med sin kone, Hollywood-ikonet Nicole Kidman, snakker ut om gleden han føler ved å skulle bli far.

Sist måned bekreftet det australske paret, som veksler mellom å bo i Nashville, Sydney og Los Angeles, at de venter barn. I et nytt intervju sier sangeren at han knapt kan tro at han virkelig skal bli far. Han sier:

 

- Jeg er i skyene - bokstavelig talt. Jeg er veldig, veldig takknemlig. Nå har det å opptre kommet i et helt nytt lys, i lys av at jeg skal bli far ser alt annerledes ut, betror han pressen ifølge Female First.

 

Urban sysler også med planene om å skrive en sang til sitt førstefødte barn. Kidman har termin i juli, og Urban sier: - Dette er en virkelig vakker reise.

 

For tiden arbeider artisten på et nytt album, som blant annet skal inneholde en duett med popsangeren Nelly Furtado. Han sier til den australske avisen Herald Sun:

 

- Jeg har en del låtskriving foran meg og har også tenkt å ta med meg en del folk til Sydney for å arbeide med dem der. Samtidig ser jeg fram til å arbeide både i Nashville og Los Angeles.

(©NTB)

 

 


Les alt om Keith Urban og Nicole Kidman!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.094 sec - 3346 pageviews