Fergies tunge rolle

(12.11.2008, sist oppdatert 12.11.2008) Utskrift  Del på Facebook

Fergie fra The Black Eyed Peas har lagt på seg nær seks kilo i forkant av sin nye film der hun spiller mot Nicole Kidman.

Sangeren har hivd innpå kaloririk mat for å spille den prostituerte Saraghina.

 

- Jeg har faktisk lagt på meg 4,5 kilo! Det er helt sant og jeg har gjort det for filmen «Nine». Faktisk seks kilo for å være nøyaktig. Jeg har spist alt mulig. Fish & chips. Alt som er frityrstekt, mat jeg vanligvis ikke spiser, sier hun.

 

Men hun kan samtidig avsløre at hun er helt desperat etter å gå ned i vekt før hun gifter seg med sin forlovede Josh Duhamel.

 

- Jeg må slutte å spise fetende mat nå! Så, ja - det er i den fasen jeg er! Tilbake til dietten som blir min matleverandør heretter! Men du kan gjøre kreative ting med mat. Du vet, kalkun er ikke fetende - det kan du jo spise. Så kan du ha på litt saus. Eller spise en stor og god salat!

 

Til tross for hennes stramme diettplan, så er det en ting den 33 år gamle artisten ikke klarer å motstå.

 

- Jeg liker gresskarpai - det er favoritten min - med hjemmelagd krem. Det spiser jeg alltid til frokost, sier hun ifølge Usmagazine.com.

(©NTB)

 


Les alt om Nicole Kidman!


Kommentarer fra brukere


Rolfdt
01.12.2008 11:16
Who cares?

Legg inn en melding!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.168 sec - 3321 pageviews