- Vil vise at han ikke er gal

(20.10.2011, sist oppdatert 20.10.2011) Utskrift  Del på Facebook

Nicolas Cage kommer neppe til å skru på fjernsynet når ekskjæresten og deres felles 20 år gamle sønn dukker opp i sin nye realityserie.

Den skal vises på VH1, har fått tittelen «Uncaged» og skal vise dagliglivet til Christina Fulton (44) og Weston Coppola Cage (20).

 

En kilde sier til sladrebladet Star at mens Christina angivelig skal ha uttalt at fjernsynsserien vil bli som «en moderne Addams Family», ønsker Weston kun å vise verden at han ikke er gal.

 

Weston Cage, som har slått gjennom som svartmetalmusiker i bandet Eyes of Noctum, har hatt et tøft år: Han har vært innlagt til rusavvenning og to ganger blitt arrestert, mistenkt for vold mot kona Nikki, som han giftet seg med i april i år. Etter å ha gått amok på en restaurant i sommer, ble han innlagt til psykiatrisk utredning.

 

Christina Fulton ble i 2008 koblet med Dimmu Borgir-vokalist Shagrath, Stian Thoresen.

 



(©NTB)

 


Les alt om Nicolas Cage!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.100 sec - 3317 pageviews