Ute med bestemor

(24.08.2009, sist oppdatert 24.08.2009) Utskrift  Del på Facebook

Bestemor Katherine Jackson tok med seg sine tre mest kjente barnebarn til Las Vegas i helgen.

Prince Michael I (12), Paris (11) og Prince Michael II - kjent som «Blanket» (7) hadde en hyggelig helg ute blant andre mennesker, der bestemor hadde tatt dem med til Palms Casino Resort.

 

Sammen med tre inviterte venner herjet de i svømmebassenget, og yngstemann danset ifølge People.com også litt på bassengkanten - ikke ulikt de kjente dansetrinnene til sin avdøde far.

 

Bestemor selv holdt nøye øye med barna, der hun hadde selskap av en venninne og en barnepike, og smilte over å se barnas lek i vannet.

 

Senere møtte de også onkelen Jermaine for å spise middag på hotellet, der de tre barna bodde i to måneder sammen med Michael Jackson tidlig i 2008 - da det var snakk om at han ville gjøre comebackshowet sitt der.

(©NTB)

 


Les alt om Michael Jackson!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.098 sec - 3184 pageviews