Jacko ville helst ikke gjort 50 London-konserter

(02.06.2009, sist oppdatert 02.06.2009) Utskrift  Del på Facebook

Michael Jackson ønsket å turnere - heller enn å gjøre 50 konserter på rekke og rad i London.

Dette sa Jackson til fans som møtte opp utenfor dansestudioet i Los Angeles, der han i helgen trente med tanke på den kommende maratonkonsertserien i O2-arenaen.

 

- Jeg vet ikke hvordan jeg skal klare å gjøre 50 show. Jeg er ingen storspiser, jeg trenger å legge på meg. Jeg er virkelig sint på dem for at de booket meg til å gjøre 50 konserter. Jeg ønsket bare å gjøre ti, og så ta showet ut på turné til andre byer, ikke gjøre 50 på samme sted, sa Jackson i sin spontante utblåsning, og avslørte at det ikke var hans valg:

 

- Jeg gikk til sengs og visste at jeg hadde solgt ti konsertdatoer, og våknet opp til nyhetene om at jeg var booket til å gjøre 50.

 

Konsertserien har fått en skjev start: De første fire showene er lagt på hyllen - tre av dem helt til mars neste år, mens premieren ble skjøvet fra 8. til 13. juli.

(©NTB)

 


Les alt om Michael Jackson!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.128 sec - 3113 pageviews