Mel B holder ektemannen unna fødselen

(02.05.2011, sist oppdatert 02.05.2011) Utskrift  Del på Facebook

Tredje barn er i vente for Melanie Brown, men ektemann og barnefar Stephen Belafonte får ikke være med inn i fødestuen.

- Om han skal være fødselshjelperen min? Nei, herregud, han ville oppført seg forferdelig, sier Mel B til bladet new!.

 

Hun forteller at Belafonte ble likblek bare hun snakket om at de skulle pakke overnattingsbagen.

 

- Så jeg så for meg hvordan han kom til å spinne rundt, mens jeg satt der rolig og pustet og gjorde det jeg må gjøre, mens jeg lo av ham travende nervøst rundt der, sier Spice Girls-medlemmet.

 

Hun har vært gjennom det to ganger før, med døtrene Phoenix (12) og Angel (4). Noen naturlig fødsel blir det heller ikke: En litt tøff tidligere fødsel fikk henne til å innse hvor vanskelig det kan være, sier hun til bladet:

 

- Jeg har prøvd uten smertelindring. Ikke av eget valg, men fordi medisinen ikke virket lenger, så jeg har prøvd den vanskelige måten.

(©NTB)

 


Les alt om Mel B og Melanie B!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.163 sec - 3050 pageviews