Fox gir råd til mobbeofre

(07.10.2009, sist oppdatert 07.10.2009) Utskrift  Del på Facebook

På skolen ble hun mobbet for sine skuespillerdrømmer.

Men nå ler Megan Fox (23) hele veien til banken - og gir litt råd til andre mobbeofre på veien.

 

- Du må prøve å huske at de personene som mobber deg har sine egne problemer, sier hun til nettstedet E! News.

 

Skuespilleren, som gang på gang blir kåret til verdens mest sexy kvinne, kan velge og vrake blant mengder av manus og er for tiden aktuell i filmen «Jennifer?s Body».

 

Men slik har det altså ikke alltid vært. Fox ble mobbet for sine ambisjoner i unge år, og sier følgende: - Alle visste at mitt mål i livet var å bli skuespiller. Under en Halloween-fest var det ei jente som var utkledd i svart kattedrakt, og alle trodde at hun var Catwoman. «Nei, jeg har kledd meg ut som Megan Fox», sa hun. Hun ertet meg, men jeg svarte ikke. Jeg var veldig blyg, sier Fox, og legger til:

 

- Vanligvis er det mobberne som er mest usikre. Jeg ble mobbet, og det var vanskelig. Det føltes som om videregående skole aldri skulle ta slutt. Men man må bare prøve å huske at de personene som mobber deg har sine egne problemer - og at det kommer til å gå bra med deg, til slutt.

(©NTB)

 

 


Les alt om Megan Fox!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.152 sec - 2952 pageviews