Grønt lys for Madonna?
Madonna skal angivelig ha overbevist tre dommere ved Malawis appelldomstol om at hun bør få lov å adoptere Mercy James (3). Det er avisen The Sun, som også var først ute med skilsmissenyheten til popdronningen i fjor, som skriver dette i dag.
To av dommerne skal ifølge avisen allerede ha kommet med sin anbefaling om grønt lys, og den tredje sies å «være helt i samsvar med dem». Madonna skal allerede ha fått de gode nyhetene av sin advokat i Malawi, Alan Chinula, står det videre.
Avgjørelsen skal bli kunngjort søndag i Malawis høyeste ankedomstol. En kilde sier til The Sun at papirarbeidet allerede er i ferd med å unnagjøres, og at alle anbefalingene går ut på å la adopsjonen få finne sted.
Madonna har i to år jobbet for å få adoptere Mercy James. I mars ble adopsjonssøknaden stoppet av en malawisk rettsinstans - angivelig fordi hun ikke hadde bodd i landet i 18 måneder. Nå kan det omsider gå hennes vei i den omstridte adopsjonssaken.
- Hun er i ekstase, sier en nær venn av Madonna, og røper: - Hun lovet seg selv at hun ikke ville gi opp Mercy, og tro meg, hun kan flytte fjell når hun er så målbevisst.
Les alt om Madonna! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






