Nicole Richie teller ned til fødsel
Den store dagen nærmer seg for «Simple Life»-stjernen og Lionel Richie-datteren Nicole Richie. Ifølge venner kan hun føde når som helst nå. Nicole Richies barn vil se dagens lys i løpet av uken, skal vi tro nettstedet Female First.
Stjernen fra TV-serien «Simple Life» venter sitt første barn med forloveden Joel Madden, som er frontmann i bandet Good Charlotte. Ifølge Joels eldre bror Josh teller paret ned til det store øyeblikket.
- Babyen er ventet denne uken. Det er alt vi vet. Vi vet ikke kjønnet eller hvilke navn de vurderer, sier han.
Josh forteller i samme intervju at Nicole og Joel gikk glipp av jul med familien Madden fordi den gravide TV-stjernen ikke fikk lov til å fly så tett opp til nedkomsten.
Før Richie ble gravid fikk hun ofte overskrifter for sitt «av og på»-vennskap med jetsettfenomenet Paris Hilton. Utagerende festing, kjøring i fylla og spiseforstyrrelser var andre stikkord. En periode var hennes adoptivfar, Lionel Richie, så bekymret for henne at han uttalte følgende til venner: - Kanskje hun trenger en tur i fengsel. Det er kanskje det som må til for å få henne på rett spor.
Richie måtte da også tilbringe 35 minutter i Lynwood-fengselet i Los Angeles i august i fjor, for øvrig samme fengsel som Paris Hilton satt atskillig lenger innesperret i. Richies lille fengselsvisitt var et resultat av bilkjøring med promille i desember 2006.
Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






