Lohan og Ronson på reisefot sammen
Skuespilleren Lindsay Lohan (22) og den britiske DJ-en Samantha Ronson (31) ble mandag observert sammen på Heathrow i London - hvilket har startet en rykteflom om at de er sammen igjen. «Drar fra London - men med min favorittperson!», skrev Lindsay Lohan på sin twitter-side samtidig som hun ble observert med Samantha Ronson på Heathrow i London. Hun skrev også: «Jeg har store nyheter. Kanskje...»
Lohan og Ronson har begge oppholdt seg i Storbritannia de siste dagene men i ulike ærender, skriver magasinet People. Som også siterer en kilde som mener at Lohan har tro på en gjenforening.
- Hun har fortalt folk at hun driver og finner ut av ting med Ronson. De har ikke kranglet nå, Lindsay fikser ting mye bedre og har gitt Sam litt rom. Hun vil så gjerne at det skal fungere mellom dem.
Nyheten vil neppe glede skuespillerens far. Han mener datteren trenger å konsentrere seg om rollen hun har fått i fantasykomedien «The Other Side», produsert av et uavhengig filmselskap. På rollelisten står også Woody Harrelson og Eddie Izzard. Michael Lohan advarte om at filmsjansene hun har begynt å få igjen, kan ta slutt - dersom hun gjenforenes med ekskjæresten.
- Kommer Sam inn i livet hennes igjen, går alt rett nedoverbakke, uttalte han nylig til E! News.
Les alt om Lindsay Lohan! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






