Vil aldri lete etter kjærlighet

(25.05.2011, sist oppdatert 25.05.2011) Utskrift  Del på Facebook

Lady Gaga tror at kjærlighet dukker opp når du minst venter det, og ville aldri lete etter en partner.

- Jeg vil si det slik; ikke let etter kjærlighet, la kjærligheten finne deg. Det er da det skjer, sier den nysingle popstjernen.

 

Hun tror at alle har en sjelefrende, og mener det gjør henne «gammeldags romantisk i hjertet». Samtidig mener hun også at alle kan forelske seg en rekke ganger gjennom livet.

 

- Du trenger helt klart ikke en mann for å være lykkelig, og det er viktig å huske, sier Lady Gaga til bladet More! s nye utgave.

 

- En fyr må elske meg for den jeg er, sier den stort sett skandaløst og oppsiktsvekkende kledde og sminkede Gaga, som alltid er omgitt av en hærskare livvakter der hun vakler på sine høye hæler.

 

- Dette er den ekte meg, så uansett hva du ser etter vil du ikke finne noe annet, sier Lady Gaga.

(©NTB)

 


Les alt om Lady GaGa!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.118 sec - 2527 pageviews